تور فرانسه

فرانسه جاذبه های تاریخی و هنری بسیار زیادی دارد، به همین دلیل هر ساله تعداد زیادی گردشگران برای گرفتن ویزای فرانسه اقدام می کنند. فرانسه چهارمین کشور میراث جهانی یونسکو به حساب می‌ آید. کشور فرانسه یکی از اعضای مهم اتحادیه اروپا است که از سال ۱۹۹۷ جزو اتحادیه شینگن شده است.

شما با گرفتن ویزای فرانسه می توانید به ۲۶ کشور عضو شنگن مانند: آلمان، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، اتریش، بلژیک، هلند، دانمارک، سوئد، فرانسه و سوئیس در مدت زمان ویزای خود سفر کنید. جمهوری فرانسه یکی از توریستی ترین کشور های جهان و یکی از منتخب ترین تورهای اروپا است. سومین کشور بزرگ اروپا که در غرب این قاره است.

dubai-tour-main

تور فرانسه - کشور فرانسه که به شهر عشاق و هنر و هنرمندان معروف است، سالانه بیش از ۸۰ میلیون گردشگر از سراسر دنیا دارد. سفر به این کشور می تواند بهترین انتخاب برای ماه عسل شما باشد، به نظر شما چرا به این شهر، شهر عشاق می‌گویند؟

شاید به خاطر رودخانه سن و قدم زدن رمانتیک روی پل های رودخانه و یا کوچه پس کوچه های آرام و باغ های زیبایش، هرچه که هست این شهر و جاهای دیدنی پاریس بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند.

بهترین زمان برای سفر به فرانسه

تور فرانسه - فرانسه یک کشور بزرگ و پهناوری است که همین موضوع باعث شده تا تنوع آب و هوایی داشته باشد و در تمام طول سال گردشگران زیادی دارد. اگر شما قصد سفر به مناطق ساحلی که در جنوب فرانسه است را دارید، باید بدانید که دمای آب در ماه‌های ژوئن تا سپتامبر برای شنا مناسب است.

اگر می‌خواهید با حوصله و آرامش از مکان‌های دیدنی این شهر دیدن کنید و لذت ببرید در اواخر ماه اکتبر و اوایل ماه مارس نسبت به ماه‌های دیگر جمعیت گردشگران کمتر است.

تور فرانسه

اگر شما مشکل زبان را دارید و یا اولین بار است که می‌خواهید به این کشور سفر کنید و خیلی با این شهر آشنایی ندارید، تورهای مسافرتی یکی از بهترین راه‌ها برای سفر شما می‌باشد.

یکی از مزایای اصلی تورهای مسافرتی این است که شما به صورت گروهی گردش می‌کنید و حتی اگر شما تمایلی به سفر گروهی نداشته باشید می‌توانید از تورهای انفرادی هم استفاده کنید.

وقتی شما با تور به مسافرت می‌روید سفر شما برنامه‌ریزی شده است و در مورد حمل و نقل و یا محل اسکان خود نگرانی ندارید.

تور فرانسه

چگونه ویزای فراسنه دریافت کنیم؟

تور فرانسه - با توجه به سختگیری‌های کشورهای عضو شینگن برای ارائه ویزا، اغلب افراد ترجیح می‌دهند که از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام کنند. مرکز VFS Global، مکانی برای دریافت وقت سفارت، ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و خانوادگی است که آژانس‌ها نیز مدارک افراد را برای بررسی به آن ها ارائه می‌کنند.
ویزای فرانسه انواع مختلفی دارد، که باید با توجه به هدف سفر خود برای دریافت ویزای مناسب اقدام کنید. ویزای فرانسه به شما اجازه ورود به این کشور را می دهد.

انواع ویزای فرانسه

ویزای فرانسه به سه دسته ویزای کوتاه مدت، بلند مدت و ویزای ترانزیت تقسیم می شود. اگر ویزای کوتاه مدت دارید می توانید به مدت سه ماه یا ۹۰ روز در منطقه شنگن بمانید ولی اگر می خواهید بیشتر از سه ماه تا یک سال در فرانسه بمانید باید ویزای بلند مدت بگیرید که همان مجوز اقامت است .

ویزای کوتاه مدت فرانسه 

ویزای کوتاه مدت فرانسه یا همان ویزای شینگن است که به شما اجازه می دهد حداکثر ۹۰ روز در منطقه شنگن بمانید.
ویزای شینگن دو نوع دارد: یک بار ورود و چند بار ورودی
یک بار ورود فقط برای یک بار سفر به فرانسه معتبر است.

چند بار ورود

ویزای مسافرتی است که به مدت ۶ ماه تا ۵ سال اعتبار دارد و شما مجاز هستید دو یا چند بار وارد کشور فرانسه شوید. این نکته را فراموش نکنید که فرد باید بعد از ۹۰ روز منطقه شینگن را ترک کند، ولی امکان تمدید این نوع ویزای فرانسه وجود دارد.

ویزای کوتاه مدت برای سفرهای زیر ارائه می‌ شود
• سفر توریستی
• سفر تجاری
• سفر برای شرکت در دوره های کوتاه مدت و یا کارآموزی
• سفر به فرانسه برای دیدن خانواده و دوستان
• سفر کاری ( داشتن دعوتنامه از یک کارفرما یا شرکت در فرانسه اجباری است )

ویزای طولانی مدت فرانسه

تور فرانسه - اگر می خواهید بیشتر از ۹۰ روز در فرانسه بمانید باید ویزای بلند مدت بگیرید که مدت آن بین سه ماه تا یک سال است.
ویزای طولانی مدت برای هدف های زیر صادر می ‌شود:
• انجام یک فعالیت حرفه ای ( برای تجارت، استخدام در یک شغل یا خود اشتغالی )
• اقامت طولانی مدت برای گردش در فرانسه یا به دلایل شخصی
• تحصیل در فرانسه
• پیوستن به خانواده

شرایط ویزای توریستی فرانسه

برای گرفتن ویزای توریستی فرانسه باید شرایط زیر را داشته باشید:
• اگر تا به الان به کشورهای حوزه شینگن سفر نکرده اید باید بگوییم که شانسی برای گرفتن ویزای فرانسه ندارید. اگر قصد سفر به فرانسه را دارید، اول باید به یکی از کشورهایی که راحت تر ویزای شینگن به شما می دهد مانند ایتالیا، ویزای شینگن خود را بگیرید و بعد به فرانسه سفر کنید.
• شاید تصور کنید که در خانواده اگر سرپرست خانوار ویزای شنگن داشته باشد اعضای خانواده می توانند ویزای فرانسه بگیرند، اما این کاملا اشتباه است. باید همه اعضای خانواده سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن را داشته باشند.
• شما باید گردش حساب شش ماه آخر خوبی داشته باشید، حداقل تمکن مالی شما باید ۲۰۰ میلیون تومان باشد.
• اگر می خواهید ویزای مولتی فرانسه را بگیرید باید از ویزای شینگن شما یک سال گذشته باشد.

تور فرانسه

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی فرانسه 

• بلیط هواپیما ( رفت و برگشت )
• اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه و سفید بودن حداقل دو صفحه رو به روی هم + کپی از تمام صفحات ویزای شینگن
• اصل پاسپورت های قدیمی + کپی از ویزای شینگن
• اصل شناسنامه
• دو قطعه عکس ۵/۳ * ۵/۴ ( حداقل برای سه ماهه اخیر ) رنگی با زمینه سفید، مستقیم رو به دوربین، و
۸۰ درصد عکس صورت باشد
• گرفتن وقت سفارت
• مراجعه به سفارت و در تاریخ و ساعت مشخص مدارک را تحویل بدهید.
مدارک مالی
• نامه تمکن مالی ترجمه شده + گردش سه ماهه آخر همان حساب ترجمه شده با مهر و امضای بانک صادر شده
• اگر فرزند شما زیر ۱۸ سال است و در سفر یکی از والدین حضور ندارند، باید رضایت نامه محضری از هرکدام از والدین که در سفر نیستند داشته باشید و این رضایت نامه باید ترجمه شده و تایید دادگستری و امور خارجی شود.
• برای تایید رضایت نامه اصل شناسنامه کسانی که اسامی آنها در رضایت نامه محضری شده الزامی است.

ویزای توریستی فرانسه چند روز است؟

ویزای توریستی برای گردشگرانی است که قصد بازدید از کشور فرانسه را دارند که مدت زمان آن کمتر از سه ماه است. فرد دارنده ویزای توریستی مجاز به کار کردن در کشور فرانسه نبوده و به جز گشت و گذار فقط می توانند از خدمات پزشکی بیمارستان استفاده کند.

چند مکان دیدنی و معروف فرانسه شامل

برج ایفل

سمبل پاریس و از افتخارات فرانسوی ها برج ایفل است. این برج فلزی در میدان شان دو مارس و در کنار رود سن در شهر پاریس قرار دارد .بهتر است بگوییم خیلی‌ها از پاریس برج ایفل را می‌شناسند که پر بازدید ترین جاذبه گردشگری پاریس است.

کلیسای سن شاپل فرانسه

کلیسای سن شاپل با پنجره های رنگی بزرگ، معماری گوتیک، حکاکی ها و سنگ کاری های ظریف بی شک از زیبا ترین جاهای دیدنی فرانسه است. شاید برایتان جالب است بدانید که تاج خار مسیح از با ارزش ترین گنجینه های این کلیسا است.

موزه لوور

تور فرانسه - موزه لوور نمایشگاهی از تاریخ کل جهان است که بخش های متنوعی دارد. از مهم ترین بخش‌های این موزه، موزه ی هنرهای اسلامی، تابلوهای نقاشی بی نظیر، اشیا قیمتی مربوط به روم باستان، مصر و یونان می توان نام برد و حتی ایران در بخشی جدا در موزه لوور یادگاری هایی از تخت جمشید را نگهداری می کنند.

تابلو های نقاشی مونالیزا و ونوس ویلو و طاق های کاخ آپادانا شوش از دیگر آثار باستانی است که در این موزه نگهداری می شود.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها