ویزای کره جنوبی

اگر قصد سفر به کره جنوبی، مهاجرت به کره جنوبی یا تحصیل در کره جنوبی را دارید، برای ورود به این کشور نیاز به دریافت ویزای کره جنوبی خواهید داشت. اگر مقیم یکی از کشورهای اتحادیه اروپا، کانادا، استرالیا و ایالات متحده هستید، می‌توانید بدون نیاز به ویزا وارد خاک کشور کره جنوبی شوید. برای اخذ ویزای کره جنوبی، فقط باید از آژانس‌هایی اقدام کنید که مورد تائید سفارت این کشور می‌باشد.

ویزای توریستی فرانسه

ویزای کره جنوبی - برای دریافت ویزای کره جنوبی نیازی به حضور در سفارت این کشور نیست و مدارک درخواست ویزای خود را باید به کارگزار تحویل کنید. داشته باشید که ویزای کره جنوبی فقط در قالب تورهای گروهی درخواست می‌شود.

ویزای کره جنوبی با توجه به هدف شما از ورود به این کشور، بلند‌مدت یا کوتاه‌مدت بودن می‌تواند به‌صوت ویزای یک‌بار ورود یا چندبار ورود صادر شود. در این مقاله در سایت راگناتریپ برای اخذ ویزای کره جنوبی موارد مهمی وجود دارد که در زیر آورده شده است:

وقت سفارت کره جنوبی

ویزای کره جنوبی - برای درخواست ویزای کره جنوبی، نیازی به گرفتن وقت سفارت نیست. شما حتی برای درخواست ویزای کره جنوبی نیازی به مراجعه به این سفارت ندارید. مدارک مورد نیاز ویزای کره جنوبی به همراه هزینه درخواست ویزا را باید به کارگزار ویزای خود ارائه کنید و ارائه درخواست از طریق کارگزار انجام می‌پذیرد توجه داشته باشید.

که  برای دریافت ویزای این کشور حتما باید به آژانس هایی مراجعه کنید که مورد تایید این کشور هستند. برای دریافت ویزای کشور کره جنوبی نیازی به مراجعه حضوری نیست.

شرایط اخذ ویزای کره جنوبی

برای دریافت ویزای کره جنوبی باید از طریق یکی از نمایندگی‌های دیپلماتیک جمهوری کره (سفارت یا کنسولگری) در کشور محل اقامت خود اقدام کنید. همچنین اگر اسپانسر یا میزبانی در کره جنوبی دارید، آنها می‌توانند از طرف شما و از طریق پورتال اداره مهاجرت کره درخواست ویزا کنند.

مهم ترین شرط اخذ ویزای کره جنوبی، تمکن مالی می‌باشد. تمکن مالی ویزای کره جنوبی باید برای هر نفر مبلغی حدودا ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان باشد. توجه داشته باشید؛ تا زمانی که جواب درخواست ویزای کره جنوبی برای شما صادر نشده است، به مانده حساب خود دست نزنید. پس از تمکن مالی، اقدام در قالب تورهای گروهی کره جنوبی است. منظور از تور گروهی اقدام به همراه اقوام و یا دوستان نیست. تور
گروهی به این معناست که شما از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام به اخذ ویزا کنید.در این خصوص می تونید از کارشناسان ما در راگناتریپ کمک بگیرید.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کره جنوبی

هنگامی که برای ویزای کره جنوبی درخواست می‌دهید، باید چندین سند برای پشتیبانی از درخواست خود ارائه دهید. شرایط ویزای کره جنوبی بسته به نوع ویزای مورد نیاز شما و همچنین کشوری که در آن درخواست می‌دهید تغییر می‌کند. با این حال، مجموعه استاندارد اسنادی که همه متقاضیان باید ارائه دهند شامل موارد زیر است:

 فرم درخواست ویزای کره جنوبی

 • پاسپورت شما که باید حداقل برای شش ماه دیگر اعتبار داشته باشد و حداقل دو صفحه خالی داشته باشد. عکس‌های اندازه پاسپورت اندازه عکس ویزای کره جنوبی باید ۳.۵ در ۴.۵ سانتی متر باشد و دارای مشخصات زیر باشد:  پس زمینه سفید اخیرا (در سه ماه گذشته) گرفته شده است. شما باید حالت صورت خنثی داشته باشید و مستقیم به جلو خیره شوید.صورت و گوش‌های شما باید کاملاً قابل مشاهده باشند. شما نباید عینک بزنید.
   رزرو بلیت پرواز رفت و برگشت
 • گواهی تمکن مالی (مانند: صورت حساب بانکی و اظهارنامه مالیات بر درآمد) برای هر نفر حدود ۵۰,۰۰۰,۰۰۰
  تومان)
 • مدارک اقامت در کره جنوبی مانند رزرو هتل
 • پرداخت هزینه ویزای کره جنوبی طبق شرایط سفارت یا کنسولگری
 • برای ویزای دانشجویی کره جنوبی علاوه بر مدارک فوق: نامه‌های مرجع و نامه پذیرش در مدرسه یا دانشگاه

ویزای کره جنوبی

برای ویزای تجاری یا سرمایه گذاری کره جنوبی علاوه بر مدارک فوق:

 • نامه‌ای از کارفرمای شما و دعوت‌نامه از شرکت کره جنوبی  برای ویزای کار کره جنوبی علاوه بر مدارک فوق: قرارداد کار همچنین ممکن است مجبور شوید مدارک زیر را نیز ارسال کنید:
 • کاور لتر (Cover Letter) با معرفی خود و بیان دلیل سفر 
 • برنامه سفر، که جزئیات فعالیت‌هایی را که به صورت روزانه در کره جنوبی انجام خواهید داد.
   هر مدرک اضافی دیگری که سفارت یا کنسولگری درخواست کند، بسته به هدف سفر شما.

هزینه درخواست ویزای کره جنوبی

هزینه‌ درخواست ویزای کره جنوبی معمولا با هزینه‌های تور کره جنوبی از شما دریافت می‌شود. از هزینه‌های تور کره جنوبی، ۵۰ دلار برای ویزای سینگل با اقامت ۹۰ روزه و ۸۰ دلار برای ویزای مولتی با اقامت بیش از۹۰ روز پرداخت می‌شود.
هزینه ویزای کره جنوبی بسته به نوع آن طبق جدول به شرح زیر است:

هزینه ها نوع ویزا

 1. ۸۰ دلار آمریکا ویزای تا ۹۰ روز اقامت
 2. ۹۰ دلار آمریکا ویزای یکبار ورود بیش از ۹۰ روز اقامت
 3. ۱۲۰ دلار آمریکا ویزای دوبار ورود
 4. ۱۰۰ دلار آمریکا ویزای چندبار ورود
 5. ۱۶۰ دلار آمریکا ویزای یکبار ورود اکسپرس
 6. ۱۸۰دلار آمریکا ویزای دوبار ورود اکسپرس

نحوه اقدام برای درخواست ویزای کره جنوبی

برای دریافت ویزای کره جنوبی بدون اخذ وقت سفارت کره جنوبی می توانید به کارگزاری های معتبر و تایید شده این کشور و مراجعه و یا از طریق وبسایت اقدامات لازم جهت تکمیل فرم مربوط به درخواست ویزا و ارائه مدارک را انجام بدهید.

لزومی به مراجعه حضوری به سفارت کره جنوبی نیست و شما باید تمامی مدارک و هزینه درخواست ویزا را به کارگزار خود تحویل دهید.

ویزای کره جنوبی

مدت اعتبار ویزای کره جنوبی

ویزای توریستی کره جنوبی، برای مدت زمان ۱ ماه معتبر است.

مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزا

حدودا ۷ تا ۱۰ روزکاری پس از ارائه مدارک درخواست ویزای کره جنوبی از طریق کارگزار به سفارت، جواب درخواست ویزا برای شما آماده می‌شود که این جواب تحویل کارگزار می‌شود.

آدرس و تلفن سفارت کره جنوبی در ایران

سفارت کره جنوبی در ایران در آدرس تهران، میدان ونک، خیابان شیخ بهائی شمالی، کوچه دانشور، پلاک ۲ واقع شده است. سفارت کره جنوبی همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۴ فعال است.

اما توجه داشته باشید که مراجعه حضوری به این سفارت امکان پذیر نیست.

ویزای کره جنوبی

چند نکته مهم در مورد اخذ ویزای کره جنوبی

 ویزای کره جنوبی فقط در قالب تورهای گروهی اقدام می‌شود. شما به هیچ عنوان نمی‌توانید انفرادی موفق به اخذ ویزای کره جنوبی شوید. تمکن مالی و اقدام به صورت گروهی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای کره جنوبی می‌باشد.نیازی به مراجعه حضوری برای اخذ ویزای کره جنوبی نیست و درخواست ویزای خود را باید به آژانس‌ها و کارگزاران ویزای کره ارائه کنید.

ویزای کره جنوبی در ۲ نوع عادی و فوری (فقط برای ویزای مولتیپل) صادر می‌شود که هزینه ویزای عادی آن ۲۴۰ دلار و هزینه ویزای فوری آن ۳۰۰ دلار می‌باشد.

رزرو قطعی هتل محل اقامت خود را حتما باید به افسران مرزی ارائه کنید. حدودا ۷ تا ۱۰ روز کاری به درخواست ویزای توریستی کره جنوبی شما پاسخ داده می‌شود و این ویزا تا ۳۰ روز معتبر است. جهت اخذ ویزای کشورهای آسیایی با راگناتریپ همراه باشید.

 کلام آخر

کره جنوبی یکی از کشورهایی است که به عنوان مهد تکنولوژی و فناوری های جدید شناخته می شود و با فرهنگ و سنت های جذابی که دارد سالانه متقاضیان زیادی را برای سفر به این کشور جذب می نماید. از این رو افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند می بایستی ویزای کره جنوبی را اخذ نمایند.

البته اتباع کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، آمریکا و یا کشورهای اتحادیه اروپا برای ورود به این کشور نیازی به اخذ ویزا ندارند. ویزای کره جنوبی بر اساس هدف شما از سفر به چندین صورت صادر می شود که شامل کوتاه مدت (اقامت کمتر از ۹۰ روز) ، بلند مدت ( اقامت بیش از ۹۰ روز ) است و از طرفی به صورت یکبار ورود و یا چند بار ورود صادر خواهد شد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها