تور هلند

کشور هلند یکی از کشورهای بی ‌نظیر و دیدنی اروپایی است. که هر سال تعداد زیادی از گردشگران با تور هلند به این کشور سفر می‌ کنند. هلند کشور گل‌ها، در شمال غربی اروپا و به معنای زمین کم ارتفاع است. این کشور مسطح بوده و رودخانه‌ ها و دریاچه ‌های زیادی دارد. پایتخت این کشور آمستردام است، در وسط شهر آمستردام چندین کانال آب وجود دارد که با قایق می‌توانید در آن ها حرکت کنید و از مناظر طبیعی لذت ببرید.

ASIAN-HEADER

تور هلند

انواع ویزای هلند

تور هلند - ویزا در واقع مهر یا برچسبی است، که به پاسپورت یک مسافر چسبانده می‌شود. این ویزا به معنای اجازه ورود به هلند و اقامت در این کشور برای مدت زمانی مشخص است. با توجه به هدف سفر متقاضی از ورود به کشور هلند، ویزاهای مختلفی صادر می‌شود. ویزای کار، توریستی و تحصیلی از محبوب ‌ترین ویزاهای هلند می‌باشد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

ویزای توریستی هلند

هلند جز آن دسته از کشورهایی است که بسیار مهاجر پذیر است و همچنین بازار کار مناسبی نیز دارد به همین دلیل، مقصد بسیاری از افراد برای مهاجرت و یا گردش و تفریح است ویزای توریستی این کشور فقط برای تفریح از این کشور صادر نمی‌شود بلکه با این ویزا افراد می‌توانند به قصد دیدار با دوستان و آشنایان، شرکت در سمینارهای دلخواه و یا حتی دوره های تحصیلی کمتر از سه ماه به این کشور سفر کنند.

برای اخذ ویزای توریستی هلند، ارائه تاریخچه سفری، تمکن مالی و گردش حساب بالا الزامی است. شما با ویزای توریستی هلند می‌توانید در هر ۶ ماه، تا ۹۰ روز اقامت داشته باشید در صورت داشتن دعوتنامه شانس بیشتری برای اخذ ویزای توریستی هلند خواهید داشت.

تور هلند

ویزای تحصیلی هلند

برای تحصیل در هلند، ملزوم به ارائه دعوتنامه از سوی مدرسه، دانشگاه و یک موسسه آموزشی هستید یعنی باید توانسته باشید از یکی از دانشگاه‌ها، کالج‌ها و مراکز آموزشی این کشور پذیرش بگیرید. با داشتن این ویزا پس از به پایان رسیدن زمان تحصیل باید خاک هلند را ترک کنید.

ویزای کار هلند

تور هلند - برای کار کردن در این کشور به ویزا نیاز دارید. گاهی اوقات باید مجوز کار ( TWV) نیز داشته باشید. برای کسانی که اقامت اروپا ندارند، کار کردن در کشور هلند کمی سخت است.

برای این کار باید کارفرمایان خارجی از شما دعوت کنند تا برای کار به شرکت آن ها بروید. یعنی باید از نظر کاری رزومه قوی داشته باشید.

وقت سفارت هلند

برای دریافت هر نوع ویزای هلند از جمله ویزای توریستی، تجاری و تحصیلی نیازمند مراجعه به سفارت هستیم که این امر خود نیز مستلزم تعیین وقت سفارت هلند است. ما در این مقاله در رابطه با اخذ وقت سفارت هلند به شما متقاضیان می‌باشد.
برای سفر به هلند نیازمند ویزای هلند و پیش از آن تعیین وقت سفارت هلند از سفارت این کشور هستید. بدون دریافت ویزا هلند که خود مستلزم دریافت وقت سفارت هلند است نمی‌توانید به این کشور زیبا و دیدنی سفر کنید.

در واقع اجازه ورود به کشور هلند فقط با دریافت ویزای هلند و پیش از آن دریافت وقت سفارت این کشور است.

وقت سفارت در واقع وقت مصاحبه متقاضی با متخصصین سفارتخانه برای تایید صلاحیت شخص می باشد و شخص متقاضی باید در زمان تعیین شده به همراه مدارک کامل و آمادگی برای مصاحبه حضوری در سفارتخانه حاضر شود. بهتر است پیش از مصاحبه اطلاعاتی از کشور هلند داشته باشید تا با مشکلات در زمان مصاحبه برخورد نکنید.

انواع وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند به دو صورت فوری و عادی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

وقت سفارت عادی هلند

اگر قصد دریافت ویزای توریستی هلند را دارید، دریافت وقت عادی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود که به شما این امکان را می‌دهد تا مدت زمان بیشتری را برای ‌آماده سازی مدارک داشته باشید.

وقت سفارت فوری هلند

همانطور که گفته شد وقت سفارت عادی برای زمانی مناسب است که برنامه خاصی برای سفر خود نداشته باشید. وقت فوری سفارت هم به شما این امکان را می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن وارد سفارت شوید و درخواست خود برای اخذ ویزای هلند را به سفارت ارائه دهید.

وقت فوری سفارت زمانی کاربرد دارد که شما برنامه خاصی برای سفارت داشته باشید.

فرض کنید که قصد شرکت در یک همایش خاص را دارید در این صورت باید در تاریخ خاصی به سفارت مراجعه کنید تا بتوانید ویزای این کشور را اخذ کنید. به این نکته باید توجه کنید که هزینه وقت عادی سفارت هزینه کمتری از وقت فوری دارد.

شرایط دریافت ویزای هلند

تور هلند - شرایط اخذ ویزای هلند شامل شرایط شخصی مانند سن، تاهل و مدارک لازم برای ویزای هلند می‌باشد. زمانی اخذ ویزای هلند تضمینی می‌شود که شرایط شخص و مدارک وی کامل باشد. معمولاً اشخاص بالای ۳۰ سال که متاهل هستند از شانس اخذ ویزا بیشتری برخوردار هستند.
ویزای هلند به علت دارا بودن شرایط پناهندگی جز سخت‌ترین ویزای کشورهای شینگن است. برای گرفتن ویزای شینگن این کشور حتماً باید همه شرایط زیر را داشته باشید

تور هلند

ارائه تاریخچه سفر معتبر

برای گرفتن ویزای هلند شما حتماً باید دو ویزای شینگن در تاریخچه سفری خود داشته باشید که آخرین ویزای شنگن شما نباید برای بیشتر از یک سال گذشته باشد.

ارائه دعوتنامه معتبر

دعوتنامه می‌تواند از سوی اعضای خانواده یک دوست و یا شریک باشد. توجه داشته باشید که شخص دعوت کننده حتماً باید شهروند هلند باشد و دعوتنامه ارسالی، باید در دفاتر شهرداری به تایید برسد.

ارائه یک ویزای شینگن به همراه یک ویزای معتبر دیگر تمامی ویزاها معتبر هستند، اما ویزای بعضی از کشورها، با توجه به شرایط سختی که دارند، معتبرتر از سایر ویزاها هستند. بهتر است برای ارائه یک ویزای معتبر قبل از اقدام برای ویزای هلند از تور اروپا استفاده کنید.

گردش حساب و تمکن مالی

تمکن مالی ویزای هلند برای هر نفر، باید مبلغی بین ۲۰۰ میلیون تومان باشد. گردش حساب نیز، باید برای سه ماه آخر باشد. مبالغ ورودی و خروجی حساب ملاک نیست و فقط تعداد تراکنشات اهمیت دارد.

تکمیل کردن مدارک برای دریافت ویزا در زمان گرفتن وقت از سفارت هلند

تور هلند - یکی دیگر از موارد ضروری برای دریافت ویزا در زمان گرفتن وقت از سفارت توجه به مدارک مورد نیاز برای هر نوع ویزا می‌باشد برای اینکه مراحل اخذ ویزای شما دچار مشکل نشود و شما بتوانید به راحتی ویزای مورد نظر خود را بگیرید تکمیل مدارک به طور کامل می‌باشد سعی کنید تا حدالامکان مدارک شما نقضی نداشته باشد

زیرا در غیر این صورت پرونده شما به زمان دیگری موکول می‌شود. و باید زمان بیشتری برای اخذ ویزا صبر کنید بدین ترتیب امکان دارد مجبور به کنسل کردن بلیط رفت و برگشت خود شوید.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت هلند

• پرینت تعیین وقت سفارت هلند
• فرم‌های تکمیل شده ویزای هلند
• گذرنامه فعلی و قدیمی متقاضی
• دو قطعه عکس۵/۳ در ۵/۴
• گردش حساب و تمکن مالی
• رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و واچر هتل
• بیمه نامه مسافرتی
• دعوتنامه در صورت وجود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها